Kitefilmer fra Vimeo

Vil du dele din kitefilm med oss?

  • Lag en kuuuuuul film.
  • Last den opp til vimeo.com
  • Leggg filmen til i gruppen Tromsø kiteklubb
  • Filmen din dukker opp i denne fine filmstrømmen
  • Nye bevis 9. juni 2019
    Posted on Sunday June 09, 2019


    Sesongåpning BE 2019
    Posted on Wednesday May 01, 2019


    27-04-2019
    Posted on Saturday April 27, 2019


    Born Ready - An Arctic Kite Adventure
    Posted on Wednesday April 24, 2019


    Søndagstur på Finnlandsfjellet.
    Posted on Sunday April 07, 2019


    Fløya 17.3.19
    Posted on Monday March 18, 2019


    Flysurfer Peak4 - kurskiten
    Posted on Monday March 11, 2019


    Sandhaugen
    Posted on Friday March 08, 2019


    Arctic storm
    Posted on Saturday February 16, 2019


    Dronekitefilm nr 1
    Posted on Tuesday January 29, 2019



    Styret 2019

    Morten Bergesen (Styreleder)
    Kamila Anna (Kasserer)
    Ine Holand (Styremedlem)
    Thomas Holm Osbakk (Styremedlem)
    Lars Erik Tunby (Styremedlem)

    Andre kontaktpersoner

    MSK-ansvarlig: Ørjan Pettersen
    Utstyrsansvarlig: Espen Norbye
    Leder vindgruppa: Bjørn Stien

    Kontakt oss

    Tromsø Kiteklubb
    Postboks 3607 Guleng
    9278 Tromsø
    E-post: tromsokiteklubb@gmail.com

    Cinque Terre

     ©Copyright 2018 - 2019 Tromsø Kiteklubb